Dnia 2016-10-12 o godz. 13:07 ~BYŁY napisał(a):
> do kogo ta gadka takich jak ty wciagam nosem kolego co ty tam pierdo...sz jakie znaki powiedz co masz w portfelu a ja ci powiem czy bedziemy gaworzyc znaki tu sa wazne nastepny palabt
Ton i styl wypowiedzi ewidentnie wskazują na bardzo niski iloraz inteligencji... Co tacy ludzie robią na giełdzie? Eh... Chociaż w sumie wiem co robią... Ponieważ giełda to gra o sumie minus, to jak wiadomo jeden zarobi, a inny straci. Więc potrzeba "inwestorów" typu BYŁY, którzy finansują zarobki innych ;)