Dnia 2016-10-12 o godz. 13:07 ~BYŁY napisał(a):
> do kogo ta gadka takich jak ty wciagam nosem kolego co ty tam pierdo...sz jakie znaki powiedz co masz w portfelu a ja ci powiem czy bedziemy gaworzyc znaki tu sa wazne nastepny palabt
A i jeżeli chodzi o wciąganie nosem, to nie wątpię, że wciągasz... :D