Dnia 2016-10-12 o godz. 13:07 ~BYŁY napisał(a):
> do kogo ta gadka takich jak ty wciagam nosem kolego co ty tam pierdo...sz jakie znaki powiedz co masz w portfelu a ja ci powiem czy bedziemy gaworzyc znaki tu sa wazne nastepny palabt
To pokaż co masz, dawaj skan ilości akcji z rachunku, bo jak zapytalem sie Ciebie o te Twoje CFI i zarobiony 1500% procent to nie pokazywałes sie tu przez tydzien :)))))))))))