Dnia 2013-03-27 o godz. 22:25 ~spekulant 1973 napisał(a):
> Tylko pytanie kto sypie wczoraj na plusie a dzisiaj na
> minusie i myślę że jutro wracamy do bazy jak nie będzie
> infa . A spółka ma relacje z inwestorami znakomite
> informuje na bierząco i same dobre wiadomości a kurs stoi w
> miejscu nie ma infa o zwiększeniu akcji tylko o
> zmniejszeniu kto te akcje od prezesa kupił cisza
Forum sie uspokoilo i ucywilizowalo - chociaz na chwile - dlatego im mniej glupich postow tym lepiej. Kto sypie? Nie wiem - zastanawiam sie czy znowu nie chciano nam zafundowac akcji z zeszlego tygodnia, ze ktos wrzuca spore pakiety aby wywolac panike i przy okazji odebrac tym , ktorym puszcza zwieracze. Jednak dzisiaj nie za bardzo byli chetni do oddawania i rezyser dzialal sam dlatego byc moze przesypal z wora do wora na stosunkowo niewielkich obrotach, powodujac spadek walora. Infa jakie otrzymujemy sa naprawde rzetelne i ukladaja sie w logiczna calosc. Sprawa kredytu powoli dobiega konca lecz szczegoly sa na tyle istotne, ze prawnicy obydwu stron bioracy na siebie odpowiedzialnosc musza wypucowac dokumenty aby nie bylo watpliowosci. Diabel tkwi jak zawsze w szczegolach. Mysle,ze max w przyszlym tygodniu dowiemy sie co i jak. Na razie Depend z regularnoscia szwajcarskiego zegarka pozwala zataczac kola - to jego minus niestety, bo prawdziwa kasa jeszcze nie przystawiona - jednak w ktoryms momencie grajacy na kilka groszy zostana pozegnani bo papier po ostatecznym infie obierze juz tylko jeden kierunek.