Tylko pytanie kto sypie wczoraj na plusie a dzisiaj na minusie i myślę że jutro wracamy do bazy jak nie będzie infa . A spółka ma relacje z inwestorami znakomite informuje na bierząco i same dobre wiadomości a kurs stoi w miejscu nie ma infa o zwiększeniu akcji tylko o zmniejszeniu kto te akcje od prezesa kupił cisza