Dnia 2013-03-27 o godz. 21:11 ~fffffffffffff napisał(a):
> Dnia 2013-03-27 o godz. 21:01 ~Bartek napisał(a):
>
> nie wydaje mi sie...obstawiam ze w nastepnym
>
> tygodniu....mam nadzieje ze nastapi odciecie od
>
> akcji....jak to bylo nie raz na Dependzie i na innych
> > perlach NC..zwlaszcza podczas hossy na NC w roku
> > 2011..ech:)
Odcieecie odakcji ?co toznaczy
> ?zawieszą notowania jak przed podaniem info ?
robisz sobie jaja? czy serio nie wiesz o czym napisalem?