Dnia 2013-03-27 o godz. 21:27 ~Bartek napisał(a):
> Dnia 2013-03-27 o godz. 21:11 ~fffffffffffff napisał(a):
> > Dnia 2013-03-27 o godz. 21:01 ~Bartek napisał(a):
> >
> nie wydaje mi sie...obstawiam ze w
> nastepnym
>
> tygodniu....mam nadzieje ze
> nastapi odciecie od
>
> akcji....jak to
> bylo nie raz na Dependzie i na innych
> >
> perlach NC..zwlaszcza podczas hossy na NC w roku
>
> > 2011..ech:)
Odcieecie odakcji ?co toznaczy
> > ?zawieszą notowania jak przed podaniem info ?
> robisz sobie jaja? czy serio nie wiesz o czym napisalem?
Na serio pytam