Prawdziwy handel zacznie się powyżej jednego PLN , teraz nie ma tu poważnych - dużych inwestorów, będzie kasa na koncie zacznie się prawdziwa gra .
Na obecną chwilę ,, ktoś kupił 30 k ktoś sprzedał 20k , przy tym dużo bzdurnych postów na forum ;
pozdrawiam