Dnia 2013-03-27 o godz. 21:01 ~Bartek napisał(a):
> nie wydaje mi sie...obstawiam ze w nastepnym
> tygodniu....mam nadzieje ze nastapi odciecie od
> akcji....jak to bylo nie raz na Dependzie i na innych
> perlach NC..zwlaszcza podczas hossy na NC w roku
> 2011..ech:)
Odcieecie odakcji ?co toznaczy ?zawieszą notowania jak przed podaniem info ?