Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,33 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Chemos jak Atlantyda

Zgłoś do moderatora
Bez jaj !
Nawet żona może kupić jak nie ma wspólnoty majątkowej albo jakiś kuzyn. To nie jest zabronione. Każdy członek rodziny może mieć rachunek w biurze maklerskim i handlować papierami wartościowymi. A potem może nastąpić odkup. Tzn ten kto kupił może potem odsprzedać temu co sprzedał. Ostatni kurs 0,33 zł. Notowania zawieszone, brak raportów, jest wystarczające uzasadnienie by przehandlować to po 5 groszy jakby się ktoś pytał. A może i niżej. Jak ktoś ma 1000 akcji to szkoda zachodu. Ale jak ktoś ma 100000 akcji a kupował np po 0,50 zł to już są konkretne oszczędności.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CHEMOS -2,94% 0,33 2018-04-30 16:48:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.