Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,33 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Chemos jak Atlantyda

Zgłoś do moderatora
Za rok juz pewnie nie beda podawac informacji o przesunieciu raportow. Bedzie jeszcze jakas aktywnosc na forum. 3 lata i to sie tez skonczy. Beda pozniej mistrzostwa w Katarze 2022 i tak szacuje ze po nich to juz nikt, nigdzie nie bedzie o Chemosie pamietal. Wy co mieliscie po kilkaset, kilkadziesiat tys akcji mozecie sobie pluc w brode ze kiedy bylo walne i byla okazja sie tam pokazac i przeglosowac swoich kandydatow to nie zrobiliscie nic bo mysleliscie ze sie wszystko "samo ulozy". Nadzieja ktora pozostala jeszcze nielicznym wyparuje w ciagu jakis 2/3 lat. Jedyny slad po Chemosie to beda jakies zakurzone akta w jakims blizej nieokreslonym urzedzie.
  • Chemos jak Atlantyda Autor: ~Spekulus_Maximus
  • Re: Chemos jak Atlantyda Autor: ~opałek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CHEMOS -2,94% 0,33 2018-04-30 16:48:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.