Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Chciałbym Was zmienić Moi Ukochani Pisowcy

Zgłoś do moderatora
O! CCCP - dziękuję, że przynajmniej częściowo się ze mną zgadzasz. Ja naprawdę nie miałbym pretensji, gdyby wszystko było czysto od strony Państwa. Ale niestety nie było. Nie kwestionuje złej sytuacji w jakiej - w dużej mierze ze swojej winy - znalazła się Idea. Ale zamiast pomóc bankowi w trudnej sytuacji - kurator BFG wraz z resztą zależnych od Państwa instytucji robił wszystko, żeby w mojej opinii nie tylko nie pomóc ale wprost szkodzić Bankowi ( czyli zrealizować część długofalowego celu PIS jakim jest nacjonalizacja sektora bankowego ). I o to mam uzasadnione pretensje!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.