Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Chciałbym Was zmienić Moi Ukochani Pisowcy

Zgłoś do moderatora
Zgadza się, nie jestem już akcjonariuszem Idei. Ale każda umorzona akcja Idei ma powiedzmy sporną ( są to na tym etapie roszczenia sporne ) wartość odszkodowawczą - ja wyceniam ją na 20 zł za akcję ( choć w sądzie cywilnym kalkulację jeszcze zaktualizuję, dochodzą nowe informacje - to są przeliczone na wartość jednej akcji obstrukcyjne działania instytucji państwowych ) ale jeśli po latach dostanę 10 zł za akcję plus odsetki ustawowe od dnia 31.12.2020 - też nie będę czuł się urażony. No i na zakończenie przynajmniej słowo z przeprosinami od tego, który to zorganizował ( niekoniecznie mowa o Prezesie BFG, gdyż to nie on to zorganizował ) - bardzo nam przykro, że BFG podjął przed laty tą niezgodną z prawem decyzję ( w mojej ocenie sama decyzja tez jest wadliwa ). I wtedy do końca Wam przebaczę, Moi Ukochani Pisowcy!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.