Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Chciałbym Was zmienić Moi Ukochani Pisowcy

Zgłoś do moderatora
Żebyście popatrzyliście szerzej - to, że chcecie zniszczyć Leszka ma wpływ na cały system - po to jest prawo, żeby nie niszczyć wybranego przez Dyktaturę człowieka!
Wiem, że nie mam na Was wpływu - ale dziękuję za to, że przynajmniej przestaliście pluć na grób Idei - ja też jestem akcjonariuszem tego Banku, gdyby trzeba było - dofinansowałbym go w mojej części ale nikt mnie o to nie pytał!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00