Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Chciałbym Was zmienić Moi Ukochani Pisowcy

Zgłoś do moderatora
Popadło na rządy PIS-u i stąd ta złość. Nie mialem papierów Idea, mam GNB i czasami zaglądam do Was poczytac co słychać. Nie wiemy, jak sprawy by się potoczyły za lewackich peowców, ale Mike może ma rację, że mogli pisowcy odpuścić. Nie wierze w żadne slowo tuskowych trutni, zreszta pisowcow tez. Do Ernesta pisali od 3-4 lat, wiedział doskonale co się dzieje, święci i co czeka jego parabanki. Wyraźnie olał akcjonariuszy i najgorsze, ze dalej ma ludzi w rurze wydechowej. Z taką samo pogardą traktuje też ludzi, jako developer, przykładów jest mnóstwo jego złodziejskich poczynań.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.