Jesli MS to taki potencjał jak mówią to jak będą wytwarzali lek, w jakiej skali i gdzie? Jaka będzie jego cena...
Póki co złożyli wnioski patentowe ale tak jak obserwuję pharmę to połowa patentów jest uniewazniania z powodu nieoczywistych innowacji. ciekawe jak będzie tutaj. NA razie mają Zgłoszenia nie Patenty, czyli ładnie sterują PRem, zobaczymy co z tego wyjdzie. Fundusze które mają dużo akcji nie potwierdzają raczej tej wiary