Autor: ~panda [31.11.214.*] 2018-11-13 09:48
I multum innych, ale szkoda mi go jeszcze bardziej pogrążać. Ot kolejne dziecko. Szkoda tylko, że ma niby dość sporą wiedzę, a tak nie potrafi jej przekuć w zyski na giełdzie.
Właśnie o to mi chodzi że ma wiedzę a nie potrafi zarobić ,
przecież Mabion o ile dobrze pamiętam chodził nawet poniżej 10 zł.
Nad tym się zastanawiam jak to jest że człowiek z taką wiedzą nie potrafi
jej wykorzystać. Może chodzi o psychikę , nastawienie do świata.
Są ludzi , którzy wszystko widzą na NIE , tylko płaczą i narzekają.
Ja tam wiedzy nie mam a przytuliłem na Mab niezłą kaskę ,
choć trochę lat siedzę na papierze (nawet nie pamiętam po ile kupowałem) i może na czym innym zarobił bym więcej.
I żeby nie było , nie mam nic do Zenka a nawet go szanuje że ma taką wiedzę.