"Za to dostałeś w bonusie MS20,[...] żeby dostali kasę na badania i ruszyli z badaniami klinicznymi.
Bomba!
Tyle, że Mabion nie ma takiego leku..
Chyba że swoją podróbkę Mab-Thera chcą rozwijać w stwarnieniu rozsianym jako oryginał.
I pewnie planuje na to rozszerzenie otrzymać patent? Boki zrywać ze śmiechu
Będzie rejestracja za DZIESIĘĆ lat.
A patent dostanie na pół roku lub na rok.
Beczka śmiechu
Będzie się musiał zmierzyć z Rochem i jego Ocrevusem. Mabion na pewno wygra. Polska! Biało-czerwoni!