Pełna zgoda Panie i Panowie! Ale każda Spółka publiczna w swojej misji ma wpisaną dbałość o zyski akcjonariuszy. Oczywiście struktura własnościowa Bowima wyklucza abyśmy mogli wymóc na Zarządzie takie a nie inne zachowania. Trzej muszkieterowie mają zdecydowaną większość. Ale jeśli nie chcą zdejmować Spółki z Giełdy to powinno im zależeć na kursie, bo mając znaczny pakiet akcji są albo bogaci albo bardzo bogaci. Ja bym wybrał tę drugą opcję. Krążą pogłoski o zdjęciu Bowima z giełdy, tak samo mówią lub mówili w przypadku Mercatora. bo kurs spada i każdy myśli że to zarządy za tym stoją. Niech zdejmują akcje z trynku ale niech zapłacą godziwą cenę akcjonariuszom.
P.S. Na potwierdzenie mojej tezy o sypaniu i cofce dzisiaj mieliśmy kolejną próbę windowania kursu i podaż zasypała na poziomie 9,18. Nisko , niestety coraz niżej. Trzymajmy się i trzymajmy akcje, jak ogłoszą dywidendę to kurs na trwałe wskoczy 3 może 4 złote wyżej. Pozdrawiam