Jeszcze odpowiadając Jackowi. Niczym sam papier nie zawinił. Wyniki spółki widać jakie są. Ale rynek (a więc fundusze, grubasy, spółdzielnie i ulica) ma już niestety awersję do niego bo nic dobrego tu się od dawna nie dzieje. A każda próba odbicia się kończy się ogromnym wywalaniem papieru co zbija kurs coraz to niżej. Tak jak fundamenty tu się zgadzają jak nigdzie indziej to niestety Bowim obecnie jest spalony i jest pułapką.
A teraz Tobie Miss Amber. Poniekąd trochę odpowiedziałem. Bo zamiast kupować za grube miliony ktoś gruby wywala za miliony na każdej podbitce. Ach i znowu ten Mercator. Tylko widzisz, różnica polega na tym że Bowim zachowuje się jak Mercator obecnie a nie jak Mercator z przed roku. Więc patrząc na te analogie to ani tu ani tam nie ma już przyszłości.