Właśnie o to chodzi, żeby zniechęceni drobni wywalili w dołku. Porównaj obrazowo tę sytuację. Jest dwóch sąsiadów, którzy mają identyczne domy warte 1 mln zł. Pierwszy z nich kupił dom za 1,5 mln, drugi za 0,5 mln. Który ma lepszy komfort psychiczny? Ja na giełdzie bardzo nie lubię nie lubię przepłacać, ale jak jest okazja to zasysam jak odkurzacz. A takiej okazji jak teraz tutaj, nie widziałem nigdy wcześniej, nawet jak 1,5 roku temu brałem Astartę między 12 a 18 zł i 4 lata temu PEP po 10,50. No... może Amika Wronki kilkanaście lat temu jak wziąłem po 4 zł, sprzedałem po 6 zł i później patrzyłem jak rośnie do 200 zł, ale wtedy nie miałem takiego doświadczenia jak teraz.