Myśle ze w dużej mierze jest im to obojętne (kurs akcji) a sugestie o zdjęciu z giełdy są imho bez sensu bo predzej spłaca zadłużenie niz będą trwonić pieniądze na zdejmowanie z giełdy. Poza tym jest to wentyl bo gdyby kiedykolwiek potrzebowali kasy mogą zrobić emisje etc- giełda otwiera im wiele możliwości, a tonjest bardzo rozwojowa spółka.
Widzicie, spółki które zarabiają w cholerę pieniędzy i są rozwojowe nie musza pompować kursu akcji zeby później walić nimi w ulice bo oni zarabiają uczciwie swoją działalnością. A wy byście chcieli pompy zarządu bo myślicie ze oni żyją z handlu akcjami jak jakiś aquatech