Dobrze ,że są tu optymiści , bo inaczej być nie może . Zysk spółki Bowim niewiele mniejszy od kapitalizacji / wartości firmy / a od kilku sesji zdecydowany odwrót od akcji , jakby coś parzyło w ręce . Od 30 lat jeszcze nie widziałem takiej sytuacji . Czym większy zysk tym bardziej akcje w dół . Wynikałoby z tego , że może lepsze byłyby straty a wtedy kuriozalnie akcje poszłyby w górę . Oto paradoks naszej giełdy albo totalna niewiedza .