Fakt, rozczarowywyjąca dywidenda wpłynęła mocno na kurs.. ale może to jest okazja.. bo mam wrażenie że obecny kurs Cognora to Bowiem miedzy 7 a 8zł... Inna sprawa że Prezes cały czas mocno akumuluje akcje.. przecież on kupił... za 10mln praktycznie nie patrząc na ceny... w połowie kwartału...