Pozwole sobie mieć odmienne zdanie... nie używał bym słów typu kompromitacja... ponieważ, są Twoje wpisy mówiące o tym że Bowim w 1kw będzie miał ponad 100mln zysku netto.. mówienie na sucho o FIFO że wiadomo było.. że cena skoryguje to nie to samo co prowadzenie gospodarki magazynowej, ponieważ nie ma takiej możliwości żeby jakakolwiek spółka wypróżniła sie z magazynu na górce.. i kupowała w dołku, towar musi być cały czas na stanie.