Sorry ale nie bardzo wiesz jak przekłada się efekt FIFO w skali czasu u dystrybutorów. Polecam posprawdzać jakie raporty miał Bowim w zeszłym roku a jak przedstawiała się sprawa korekty. Przez cały IIIQ cena stali leciała w dół, a Bowim zarobił w tym okresie 40 mln.