Byłem akcjonariuszem Bowima ponad rok... wiec znam spółke.. tamte spadki nie były tak dynamiczne były rozłożone w czasie...spółka miała czas na rekcje..tutaj szybki wzrost i szybki spadek...który akurat zaczął się w na poczatku 2kw ja nie mówie że wynik będzie dramatycznie słaby aczkolwiek może być niemiła niespodzianka. Taka podjałem decyzje sprzedałem Bowim kupiłem Cognor, na podstawie dostępnym informacji dla wszystkich wiadomych.. już się mówi o EBITTA na Cognorze w okolicach nie 200mln. a 250.. a kto wie czy nie znacznie lepiej..