Martin, jeśli nie jesteś zorientowany w temacie, proponuje żebyś się nie wymądrzał. A jeśli uważasz się za specjalistę, to uważaj żebyś się nie skompromitował. W IIQ Bowim zarejestruje dodatni efekt FiFO dla stali sprzedawanej w kwietniu 2022 r. z powodu wydłużonego okresu rotacji magazynu. Natomiast żadnego ujemnego efektu FiFO dla maja i czerwca nie będzie, ponieważ o tym ,że ceny stali skorygują wojenne wzrosty było wiadomo od początku, o czym wielokrotnie tutaj pisałem. A skoro ja o tym wiedziałem, to tym bardziej o tym wiedzieli spece z Bowim. Co więcej, ceny stali w Polsce utrzymują wyższe poziomy w stosunku do cen stali na rynkach światowych, więc tutaj również działa to na plus.