NIe ma ruchu w interesze, czyż nie? A takie dobre info, a właściwie, zdaniem niekórych dwa dobre infa. Jak te karpie na Boże Narodzenie ciesza się tandeciarze, że członkowie zarzadu zwiekszyli zaangazowanie w akcje BBI. A gdy juz osiagna pakiet kontrolny, to będzie waszym zdaniem lepiej? Prezes będzie tyrał jak wół, zarząd zmniejszy sobie pensje, a akcjonariusze będą dostawać co roku 10 zlotych dywidendy? A niby dlaczego tak miałoby być, skoro czlonkowie zarzadu będą w praktyce nieusuwalni z posad, czyż nie?
Taka jest moja spekulacja.:)