Jeśłi ostatnią pakietówke na 500 k kupił ktoś z zarządy, dowiemy sie o tym niebawem, dziś lub jutro.
A wtdy spodziewam się, że pojawi się powazna podaż akcji. kto je odbierzy w sytuacji, gdzy cżłonkowie zarządu będa mieli w portfelach ok. 27% akcji, czyli więcej niz fundusze?