Wczoraj mielismy kolejne oinfo, tym razem o spłacie zadłużenia w spólce PW i pojawieniu sie nowego, ale mniejszego długu w spólce zaleznej PD7. Wszystko w związku z projektem RT. Info w wymowie raczej pozytywne i pod to własnie, tak uważam, insajderzy wczoraj kupowali akcje. jak się okazało, a info pojawiło sie jeszcze w trakcie sesji, nie wywołało ono euforii na rynku. Nie wywołało, bo wywołac nie mogło, wszak tu nowych inwestorów jest malutko, co widac po karnecie zleceń K. Zabawa trwa wnjalpesze, ale widac, że tandeciarzom sprzedaz akcji idzie coraz gorzej.:)
https://www.bankier.pl/wiadomosc/BBI-DEVELOPMENT-SA-Splata-i-zmiana-struktury-zadluzenia-spolek-realizujacych-projekt-Roma-Tower-u-zbiegu-ulic-Nowogrodzkiej-i-Emilii-Plater-w-Warszawie-8257499.html