Nie ma ruchu w interesze, a na forum leca bluzgi pod moim zdresem. Żly adres, to nie ja odpowiadam za popyt i podaż:). Miejcie pretensje do tych, którzy swoimi wieloetnimi działniami doprowadzili do tego, że kurs jest tu, gdzie jest, a popytu mimo wszystko brak.:) Czy to ja decyduję o nowych obligacjach, które wykluczaja wypłatę jakiejkolwiek dywidendy? Czy to ja prowadze długotrwałe i bardzo kosztwone inwestycje? Czy to ja odpowiadam za to, że w ostatnich 4 latach spóllka straciła > 100 mln złotych? Zły adres, tandeciarze, zły adres:)