https://www.money.pl/forum/spolki-gieldowe-k1-bbd.html,,,,,
Tu ostatni wpis jest z 2018 roku.
https://www.stockwatch.pl/forum/wpis-najnowszy-369787_BBIDEV.aspx
Tu jest wprawdzie kilka wpisów tegorocznych, dosłownie kilka, ale przez 3 lata nie napisałc tam ikt.
https://www.goldenline.pl/grupy/Gielda_i_inwestycje/gielda/bbi-development,113314/
Tu wpisy sa z 2007 roku
https://forum.parkiet.com/viewtopic.php?f=1&t=219183&sd=d
Ostatnie wpisy z sieprnia, a wczesniej duże przerwy. Tandeciarze, ci sami, co tu, co widać po nickach, wypisuje brednie o zyskach i dywidendzie. Sami swoi, widac, że tu nikogo innego nie ma.
Czy zatem może dziwić brak zainteresowania akcjami, zwłaszcza po obecnych cenach? Spekuła sądziła, że da się tak całe życie doić drobnych, tłuc kurs i zarabiać na manipulowaniu kursem. Te łajdackie praktyki skutecznie wystarszyły tych, którzy zwykle akcje odbieraja, miedzy innymi od dużych graczy, czyli drobnych inwestorów. Duzy gracvz nie da sie nabrać na tandetne chwyty serwowane tu przez spekułę, a drobnych nie ma. I dlatgeo tez nie ma obrotów. Ale gdy kurs spadnie do 3-4 złotych, czego spodziewam się po podpsianiu umowy inwestycyjnej RT, wówczas pojawi się popyt.
Taka jest moja spekuacja.:)