ja mam dyplom dość znanej uczelni ale ku....wa co to ma do rzeczy ? czy W.B. jest jakimś wybitnym profesorem znanej uczelni? ukonczył C.B.S. kupiłem te akcje kierując się kryteriami niedowartościowania spółki (podobnie jak osoba na której się wzoruje). na tej samej zasadzie i w tym samym czasie kupiłem NTT mam na nich do dzisiaj po 100%. nie mialem pojęcia o jakimś infie czy tym podobnych bzdetach