Ja oddam po 2,5zł i zarobię a Ty?
I jak będzie trzeba to po tyle oddam, przestałem wierzyć w przyszłość tej spółki.
Jest totalnie zastawiona, nie ma inwestora w postaci MIDASa, są tylko obietnice współpracy.
Tylko raport za 1 kw. 2009 może pomóc, o ile będzie tam zysk