Tylko że na CSG jest juz po przejeciu !!!! Zrobili to w tak zagmatwany sposób że 3/4 leszczy tego nie zrozumiało i wiekszość myśli że jeszcze nie było przejecia i wywaliło papier....Tam to dopiero jest zbieranie akcji...!!! Wyleszczanie na maxa.(wymęczanie) Wystarczy popatrzeć na wykres CSG i od razu widać jak wyglada zbieranie, a tu było ubieranie.