Dnia 2009-04-10 o godz. 20:54 ~841109 napisał(a):
> tyle ode mnie, ZALOZĘ SIĘ,ŻE WIĘKSZOŚĆ Z WAS NIE MA NAWET
> WYKSZTAŁCENIA ŚREDNIEGO.
wykształcenie.....!!?? ktoś kiedyś powiedział: "to takie coś które mądremu daje poczuć jak mało wie a idiocie jak bardzo jest mądry"