Dnia 2009-04-10 o godz. 21:04 ~kukri napisał(a):
> Dnia 2009-04-10 o godz. 20:54 ~841109 napisał(a):
>
> tyle ode mnie, ZALOZĘ SIĘ,ŻE WIĘKSZOŚĆ Z WAS NIE MA NAWET
> > WYKSZTAŁCENIA ŚREDNIEGO.
wykształcenie.....!!??
> ktoś kiedyś powiedział: "to takie coś które
> mądremu daje poczuć jak mało wie a idiocie jak bardzo jest
> mądry"
===========================
uwierz mi,że jest różnica pomiędzy osobą,która nie skończyła żadnej szkoły, a tą która ukończyła studia na uczelni państwowej(nie-pseudo-szkole)