Zysk w Q1 to co najmniej 120mln, nie wiem jak można znaleźć dodatkowo 120mln w tym co się chwilę wcześniej kupuje za 50mln, ale nie wszystko trzeba wiedzieć, jest fajnie i tyle. A jeszcze jedną w tym samym czasie na tym samym rynku kupili, więc dodatkowe 120mln w drodze, jak nie to niestety zwała.