AT vs AT
Mam dwa rachunki: na jednym wyłącznie AT ( nie jest istotne czym zajmuje się spółka tylko " kreski")
Na kolejnym fundamenty spółki i otoczenie makroekonomiczne decydują o decyzjach.
Aktualnie pierwsze w połowie puste po sygnale: ....gorący jak cegła rozgrzany jak piec ...
( muszę ją mieć?)
Spokojnego wieczoru o pięknego ESPI życzę.