a jak jest panika na rynku to wszystko spada ,u nas narazie w20 ale za chwile małe spolki a te po minus 10 ,wtedy na rynku nie ma dobrych spolek a najwiecej spadaja te co najwiecej wzrosły bo to co sie dzieje z bankami wyglada na cos wiekszego niz mowia