Zysk na dzialalnosci podstawowej w q1 zero.
Nie mam nic przeciwko spółce, kurs piękne wyciągnięty w górę.
Ale takie są fakty. Producenci stali aktualnie wzorują po dnie - koszty dopadły, nie ma rynku na dźwignięcie cen.
Dodatkowo COG z powodu remontu nie produkuje.
I tutaj Jakub Szopek się nie pomylił.