Popieram. Ta spółka ma mocne fundamenty, łebskiego prezesa, który potrafi wykorzystać niesprzyjającą koniunkturę na rynku. Właśnie rusza segment zbrojeniowy, za chwilę ruszy mieszkaniówka. Cognor jest już po dużych modernizacjach zakładów. Inwestycje zwiększające skokowo wolumen produkcji kończą się niebawem. Podsumowując - dla mnie to bardzo zdrowa spółka z relatywnie niską wyceną.