Errata: Ci stosujące AF nadal kupują mimo że jesteśmy na maksach. Ja się otwarcie przyznaje do zakupów również na dzisiejszych maksach, a konkretnie 8.90 i 9.11 dużo wziąłem. Na dłuższą metę jestem spokojny. Aha i zgadnijcie co zrobię z dywidenda? Zgadza się, będę dalej kupował, bo zarobek to będzie za 2 lata i oddam wtedy Prezesowi.