O gracz nie wziął porannych leków :))) Jakbym sprzedawała to po 90zł a nie teraz, gdzie wg mnie jest dołek, chociaż mogę się zdziwić co oni tu kombinują. Co do popytu to nie mam pojęcia czy jest. Dopiero wtedy będzie to wiadomo jak następne fundy będą się pokazywać z ilościami, a obecnie to i z wora do wora może być i wymiana między fundami i realizacji zysków, jak ktoś ostatnio pisał że kupił po 8 i sprzedał u kółka i wszystko może być. Tej wiedzy nie mamy