Nikt niczego nie krytykował. Skoro tak natarczywie straszysz tym wątkiem to pora wyjaśnić - PFA jest do zabiegów maloinwazyjnych a CoolCryo do chirurgicznych tj. bardziej skomplikowanych przypadków. Urządzenia spotykają się przy zabiegach hybrydowych gdzie się uzupełniają. Oczywiście rynek dla PFA jest dużo szerszy, ale dla CoolCryo pozostaje spory kawałek tortu. To dlatego Prezes chce rozwijać również PFA (większy rynek), z tymże w formie urządzenia dwuenergetycznego tj. PFA+RF i to bedzie zbudowane na bazie MiniMaxa. I to będzie mega hit. I to nie jest kwestia wyboru PFA czy CoolCryo, co sobie wybierze pacjent, tylko konieczności aby wyleczyć. I skończy już ten swój bełkot bo nikt się nie daje na to nabrać! Za bardzo kumaty akcjonariat tu siedzi!