Co to znaczy "duży FF" i że "będą z nim walczyć"? Ty, aluzjo, chyba jednego nie rozumiesz, że tu inwestorzy indywidualni mają też spore pojedyncze pakiety akcji i że ich nie puszczą jeszcze pewnie przez długie, co najmniej miesiące (co najmniej do dywidendy w 2027), a może i lata. Jak niby z tym fundy mają walczyć? Jeśli jest korekta i odpoczynek po impulsach wzrostowych to wolumen spada, co oznacza że podaż jest mniejsza, a i tak pokazana płynność jest moim zdaniem "sztuczna" , podaż jest mniejsza niż to wynika z obrotów , bo je nakręca "mielenie akcji" z łapy do łapy.