Rozmawialem dzis ze skarbcem potwierdzam to on wywalil 100tys i jeszcze pare dni bedzie wywalal, skarbiec powiedzial o tym ludziom z indaty wiec oni wiedza i powiedzieli o tym ppp. Skarbiec i ludzie z indaty wspolczuja tym co wywalaja, wyglada ze wspolczuja sami sobie ale to zrozumiale bo kto lepiej czuje bol niz ten co go doswiadcza. Mnie glowa rozbolala od czytania tych bzdur wiec na tym skoncze.