Indata to spółka z wielką przyszłością, chyba najbardziej innowacyjna spółka na GPW, nie wiem jak się będzie zachowywał kurs w najbliższych miesiącach, ale wiem, że pod koniec roku będzie tu bardzo grubo. Wystrzał w górę będzie jak zwykle zaskoczeniem dla większości. Dlatego trzeba brać ten papier teraz, póki kurs jest jeszcze na śmieciowym poziomie!!!