Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,96 zł , zmiana od tamtej pory: -8,03%

Re: Amerykanie dostali nasze wczorajsze info o patencie na botox :-)

Zgłoś do moderatora
Zieleń faktycznie symboliczna ale świeczka bardzo ładna, klasyczny młot zwiastujący zwrot na kursie i zobaczymy czy się potwierdzi. Osobiście dobrałem kolejny pakiet tym razem po 1,53 i mam nadzieję, że niżej już nie zejdzie niż dziś no ale gdyby tak to jestem gotów na zakupy :)
Ja myślę, że nie informują o emisji gdyż mają mocne info w drodze i dopiero po tym i w konsekwencji zwyżce kursu będą kontynuować ten temat.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MILESTONE -12,00% 11,00 2020-02-24 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.